O nas

Wydział Ekonomiczny SGGW w Warszawie  od  66 lat  jest liderem w kształceniu kadry dla szeroko rozumianego sektora agrobiznesu (Food Economy). Od 23 lat na Naszym Wydziale działa program typu Master of Business Administration (MBA).

Od 2003 roku studia MBA na Naszym Wydziale posiadają akredytację europejskiego konsorcjum uczelni rolniczych ICA (Interuniversity Consortium for Agricultural and Related Sciences in Europe). Zapraszamy do udziału w naszym zmodernizowanym programie MBA Zarządzanie w Agrobiznesie. Oferta kierowana jest przede wszystkim do osób, które pracują lub zamierzają pracować w sektorze agrobiznesu.

Są to 3-semestralne podyplomowe dla właścicieli firm, dużych gospodarstw oraz menedżerów i specjalistów, których obecne lub przyszłe stanowisko wymaga wiedzy i umiejętności w zakresie nowoczesnego zarządzania.

Dyplom 2014 Zarządzanie w Agrobiznesie SGGW w Warszawie