O nas

Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie od ponad  65 lat jest liderem w kształceniu kadry dla szeroko rozumianej gospodarki żywnościowej w Polsce (Food  Economy). Od 21 lat na Naszym Wydziale działa program typu Master of Business Administration (MBA). Są to 2-letnie studia podyplomowe (warunek udziału: magister lub licencjat) dla pracowników, których obecne lub przyszłe stanowisko wymaga wiedzy i umiejętności w zakresie nowoczesnego zarządzania. Cechą charakterystyczną studiów MBA jest duże znaczenie przykładane do kształcenia umiejętności praktycznych. Od 2003 roku studia MBA na Naszym Wydziale posiadają akredytację europejskiego konsorcjum uczelni rolniczych ICA (Interuniversity Consortium for Agricultural and Related Sciences in Europe).

21-lecie naszej działalności stało się okazją do rozpoczęcia prac nad unowocześnieniem programu dostosowanego do specyfiki branży żywnościowej. Zapraszamy do rozpoczęcia w zmodernizowanej formule naszych studiów MBA „Zarządzanie w Agrobiznesie”. Planowany termin rozpoczęcia studiów to marzec 2018. Rekrutacja trwa!

Dyplom 2014 Zarządzanie w Agrobiznesie SGGW w Warszawie

Naszym studentom stawiamy wysokie wymagania – studia wymagają dużego wysiłku i pracy poza salą zajęć. Nie słyszymy jednak narzekań z tego powodu. Jak sądzimy, w znacznej mierze dzięki temu, co jest naszym szczególnym celem – stworzeniu przyjaznej atmosfery, swobodnej wymiany myśli i poglądów, kontaktów między studentami oraz między studentami a prowadzącymi zajęcia, które wykraczają poza sale wykładowe.