Aleksandra Górecka

Adiunkt w Katedrze Logistyki Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie, doktor nauk ekonomicznych. Kierownik Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy w Agrobiznesie. W latach 2014-2016 opiekunka Koła Naukowego Logistyki. Wykładowca na studiach MBA-Agribusiness na Uniwersytecie w Belgorodzie (Rosja).

Laureatka konkursu Mistrz Edukacji SGGW w Warszawie w roku 2016 w kategorii Mistrz Wydziału oraz w roku 2015 w kategorii Mistrz Kół Naukowych. Uczestniczka licznych zagranicznych staży naukowych i dydaktycznych.

Główne zainteresowania naukowe i dydaktyczne obejmują: zagadnienia transportowe, infrastrukturę transportu, politykę transportową, geografię ekonomiczną, zrównoważony rozwój, logistykę w przedsiębiorstwach oraz zarządzanie łańcuchem dostaw, greenlogistics.