Dariusz Zarzecki

Profesor na uniwersytecie szczecińskim, szef Katedry Inwestycji i Wyceny Przedsiębiorstw, wielokrotny stypendysta programów naukowych, wykładowca m.in. studiów MBA. Ceniony specjalista z zakresu wyceny, szef zespołu odpowiedzialnego za opracowanie KSWS Ogólne zasady wyceny przedsiębiorstw – pierwszego standardu wyceny przedsiębiorstw w Polsce, autor wielu publikacji m.in. wyróżnionych przez Ministra Edukacji Narodowej, rekomendowanych dla menedżerów, naukowców, studentów, maklerów, doradców inwestycyjnych.

Członek rad programowych wielu periodyków poświęconych ekonomii. Od lat pracuje również w radach nadzorczych banków i przedsiębiorstw. Biegły sądowy z zakresu organizacji i wyceny przedsiębiorstw. Prezes Zarządu Stowarzyszenia Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce.