Wojciech Chmielewski

Psycholog, pedagog, trener, coach i praktyk biznesu. Absolwent uczelni polskich i zagranicznych. Doktorat w zakresie psychologii. Ekspert w dziedzinie negocjacji, sprzedaży i zarządzania.

Autor praktycznych i unikatowych metod w dziedzinie negocjacji, perswazji i skutecznej komunikacji. Wdraża strategię i politykę negocjacyjną w przedsiębiorstwach, doradza kadrze zarządzającej, a także wspiera zespoły sprzedaży. Prekursor nowej metody komunikacji opartej na standardach DM (Dialogu Motywującego). Specjalista w dziedzinie LWWW (Lingwistycznych Wzorców Wywierania Wpływu) i autor metody negocjacyjnej: „neuroperswazja w negocjacjach”.

Autor publikacji, innowacyjnych projektów szkoleniowych i w-ce prezes Sunny Poland Sp. z o.o. Doradca w czołowych firmach z branży FMCG, automotive i budowlanej.